Αρχική Αθλητικα Πάρτε θέση στην TV!Εχει ως τα μεσάνυχτα σουπερ μεταδόσεις!

Πάρτε θέση στην TV!Εχει ως τα μεσάνυχτα σουπερ μεταδόσεις!

105
0

 Πλουσιότατη αγωνιστική δράση σε όλα τα σπορ περιλαμβάνει σήμερα το τηλεοπτικό μενού και μπορεί να σας κρατήσει αν όχι καθηλωμένους πάντως με ενδιαφέρον.

Στο ποδόσφαιρο μεγάλες ομάδες,όπως η Ρεάλ, η Γιουβε,ο Αγιαξ,η Παρί και η Μπορντο,ο Ολυμπιακός,η Λιβερπουλ,η Λυών,η Μπάγερν,η Ατλέτικο,οι δικές μας μέχρι και την έναρξη της φουτμπολ Λιγκ,στο μπάσκετ Παναθηναικός και ΑΕΚ με ντέρμπι ,στίβος κλπ.

Δείτε τις μεταδόσεις και..πάρτε θέση!

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

12:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

13:00 FOX Sports Preliminary Final NRL – ράγκμπι

13:30 Eurosport 1 Γιόρκσαϊρ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου – ποδηλασία

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Ντάρμσταντ Bundesliga 2 – ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ενισέι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League – μπάσκετ

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια LaLiga Santander – ποδόσφαιρο

14:25 Eurosport 2 Πρωτάθλημα Κίνας Σνούκερ

14:30 Novasports 3HD Λυών – Ναντ Ligue 1 – ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ Premier League – ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 4HD ΚΠΡ – Γουέστ Μπρομ EFL Championship – ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

15:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Τρίκαλα Football League – ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

15:45 ΕΡΤ Play4 Κολοσσός – Πανιώνιος Basket League – μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play3 Περιστέρι – Ηρακλής Basket League – μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play2 Ήφαιστος – Ρέθυμνο Basket League – μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play1 Ιωνικός – Λαύριο Basket League – μπάσκετ

16:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – ΣΠΑΛ Serie A – ποδόσφαιρο

16:15 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόχα – στίβος

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Βόλφσμπουργκ Bundesliga – ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν Bundesliga – ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ Bundesliga – ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λειψία – Σάλκε Bundesliga – ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga – ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τότεναμ – Σαουθάμπτον Premier League – ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μπαρτσελόνα LaLiga Santander – ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Μπλάκμπερν – Λούτον EFL Championship – ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Άρης – ΑΕΛ Super League 1 – ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ2 Λάρισα – Προμηθέας Basket League – μπάσκετ

18:30 Novasports 3HD Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 – ποδόσφαιρο

19:00 FOX Sports Texas tech – Oklahoma NCAA – μπάσκετ

19:00 Novasports 5HD Σαμπντόρια – Ίντερ Serie A – ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος – Παναιτωλικός Super League 1 – ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Basket League – μπάσκετ

19:00 ΕΡΤ Play1 Μικρός τελικός Euro Volley Ανδρών

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga – ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Λεγανές LaLiga Santander – ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι Premier League – ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Λαμία Super League 1 – ποδόσφαιρο

20:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Χρόνιγκεν Eredivisie – ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 3HD Μετς – Τουλούζ Ligue 1 – ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ Liga NOS – ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Jack Hermansson – Jared Cannonier UFC Fight Night

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μάλαγα – Τενερίφη ACB Liga Endesa – ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Σασσουόλο – Αταλάντα Serie A – ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander – ποδόσφαιρο

22:30 FOX Sports Clemson – North Carolina NCAA – μπάσκετ

23:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόχα – στίβος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here