Αρχική Αθλητικα ΠΑΟ-ΑΕΚ-Λιβερπουλ.Ρεάλ,Τσιτσιπάς στο τηλεοπτικό μενού του Σαββάτου!

ΠΑΟ-ΑΕΚ-Λιβερπουλ.Ρεάλ,Τσιτσιπάς στο τηλεοπτικό μενού του Σαββάτου!

75
0

ο Παναθηναϊκός,η ΑΕΚ ,η ΞΆΝΘΗ,Η ΑΕΛ,το Αιγάλεω,,η Μπάγερν,η Ρεάλ,η Παρί Σεν Ζερμέν,η Λίβερπουλ,αλλά και το Αιγάλεω,ο Στέφανος Τσιτσιπάς,ο Προμηθέας,ο Ηρακλής και ο Αρης στο μπάσκετ.

Το πλούσιο τηλεοπτικό μενού αυτό το απόγευμα του Σαββάτου προσφέρεται απο τα κρατικά κανάλια,τα κανάλια ΝΟΒΑ και του άλλου ιδιωτικοπυ τηλεοπτικού δικτύου του ΟΤΕ.

Ιδου το  πρόγραμμα:

 

14:30 Novasports 3HD Φούλαμ – Τσάρλτον αγγλική Championship ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Περιστέρι Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Ιωνικός Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Πανιώνιος – Ήφαιστος Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Λάρισα Basket League

16:00 Eurosport 2 Τζίρο ντελ’ Εμίλια Ποδηλασία

16:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ – Πάρμα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς – Σακραμέντο Κινγκς NBA Global Games 2019 μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν – Λειψία γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP World Tour 500 τένις

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 9η ημέρα στίβος

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Λέστερ αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 3HD Μπρίστολ Σίτι – Ρέντινγκ αγγλική Championship ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ξάνθη Super League ποδόσφαιρο

17:30 Eurosport 2 Άλμα με σκι Σκι

17:45 ΕΡΤ2 Ηρακλής – Άρης Basket League

18:30 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Βερόνα – Σαμπντόρια ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Κολωνία γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Κρίσταλ Πάλας αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Αλαβές ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΑΕΚ Super League ποδόσφαιρο

21:00 Eurosport 2 ISL Ινδιανάπολις Κολύμβηση

21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Μπορντό γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Μίλαν ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Βιγιαρεάλ ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here