Αρχική Αθλητικα Πλούσιο μενού με σπορ για όλα τα γουστα και Ελληνες πρωταγωνιστές σήμερα...

Πλούσιο μενού με σπορ για όλα τα γουστα και Ελληνες πρωταγωνιστές σήμερα στην Τηλεόραση!

24
0

 

Χωρίς ντέρμπι υπερομάδων,αλλά με αγώνες υπερομάδων,όπως η Μάντσεστερ Σίτυ,η Λίβερπουλ,η Μπάγερν,με το μάτς ΟΦΗ-ΑΕΚ που αναμένεται συναρπαστικό,δυο ακόμα αγώνες της Σουπερ Λίγκ,μπάσκετ ,φόρμουλα 1 και τις ξένες ομάδες διεθνών Ελλήνων ( Βλαχοδήμου,Σάμαρη-Μπενφίκα,Δώνη-Ρεμς,Σταφυλίδη-Χοφενχάϊμ,Βασιλειάδη-Παντεμπορν και τους “γνήσια αγγλικούς” αγώνες της Τσάμπιονσιπ οι φίλοι των σπορ έχουν και σήμερα πλούσιο αθλητικό μενού για όλα τα γούστα στις οθόνες.

Οι αγώνες:

 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό  πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 1HD Τσάρλτον – Σέφιλντ Γουένσντεϊ Β’ κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι

14:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα Σκι

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Καλαμάτα ΠΣ Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες Δοκιμές

15:30  Novasports 4HD Σοσό – Τρουά Β’ κατηγορία Γαλλία Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

15:40 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε16 πρεμιέρα Μπάσκετ

16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:15 ΕΡΤ Play3 Ρέθυμνο – Αρης Basket League Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία-Άουγκσμπουργκ  Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πάντερμπορν – Λειψία Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

16:45 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00  COSMOTE SPORT 6 HD  Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Μπράιτον Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Ντέρμπι – ΚΠΡ  Β’ κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD ΑΕΛ – Βόλος  Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

18:45 ANT1  Κλήρωση του EURO 2020 Απευθείας μετάδοση Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

19:00 Novasports 4HD   Τζένοα – Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μαγιόρκα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα  Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον – Γουότφορντ Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:00   Novasports 3HD Ρεμς – Μπορντό Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Μπασκόνια Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here