Αρχική Αθλητικα Προσοχή!Ο Στέφανος Τσιτσιπάς στις 11.30 παίζει ημιτελικό Σαγκάης και η ταλαιπωρη εθνική...

Προσοχή!Ο Στέφανος Τσιτσιπάς στις 11.30 παίζει ημιτελικό Σαγκάης και η ταλαιπωρη εθνική το απόγευμα…

334
0
epa06941945 Stefanos Tsitsipas of Greece in action against Alexander Zverev of Germany during their quarterfinal match at the Rogers Cup Men's Tennis tournament in Toronto, Canada, 10 August 2018. EPA/WARREN TODA

 

Προσοχή! Απο τις 11.30 το πρωί μπορείτε να ανοίξετε τηλεόραση για να απολαύσετε τον αναγεννημένο Στέφανο Τσιτσιπά στον ημιτελικό της Σαγκάης.ΟΙ δυο τους χαρακτηρίστηκαν “το μέλλον” απο Τζόκοβιτς και Φέντερερ τους οποίους και απέκλεισαν…

Φυσικά η Εθνική είναι στη Ρώμη και στις 21.45 αντιμετωπίζει την Ιταλία για το (χαμένο για μας0 ευρωπαίκό πρωτάθλημα…

Στην ΕΡΤ έχει μπάσκετ και στη ΝΟΒΑ Ποδόσφαιρο σάλας:

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Ντανίλ Μεντβέντεφ 2019 ATP Masters 1000 – τένις

14:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Εθνικός Πειραιά Πόλο Α1 Ανδρών

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ματέο Μπερετίνι – Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP Masters 1000 – τένις

15:30 Eurosport 1 Γύρος της Λομβαρδιάς Ποδηλασία

15:45 ΕΡΤ Play4 Ήφαιστος – ΑΕΚ Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Ηρακλής – Ρέθυμνο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός – Λαύριο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι – Πανιώνιος Basket League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία – Ιρλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάλεβ – Ούνικς Καζάν VTB United League 2019-20 – μπάσκετ

17:45 ΕΡΤ2 Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ Basket League

18:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νήσοι Φερόες – Ρουμανία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία – Ελβετία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 Novasports 1HD Γερμανία – Ουγγαρία Ποδόσφαιρο σάλας

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League

20:00 Novasports 1HD Βέλγιο – Λιθουανία  Ποδόσφαιρο σάλας

20:00 Eurosport 2 ISL, Νάπολη Κολύμβηση

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Μόντσα Ιταλικό Πρωτάθλημα βόλεϊ Γυναικών

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα μπάσκετ ACB Ισπανίας

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μάλτα – Σουηδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Νορβηγία – Ισπανία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία – Ελλάδα Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λιχτενστάιν – Αρμενία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here