Αρχική Αθλητικα Σουπερ τελικός Βραζιλία-Αργεντινή,ματσάρες με τις σουπερ ομάδες του πλανήτη στην τηλεόραση σήμερα!

Σουπερ τελικός Βραζιλία-Αργεντινή,ματσάρες με τις σουπερ ομάδες του πλανήτη στην τηλεόραση σήμερα!

39
0

 

 

Προσοχή!

Η τηλεόραση έχει και σήμερα ματσάρες για όλα τα γούστα και απο όλο τον πλανήτη;

Το πιο σπουδαίο ο τελικός του κυπέλλου Λιμπερταδόρες στη Νότια αφρική μεταξύ της Ρίβερ πλεϊτ απο την Αργεντινή και της Φλαμέγκο από τη Βραζιλία.Προπονητής της Ρίβερ ο κ.Γκαγιάρδο, ο οποίος φέρεται βασιός υποψήφιος για την αντικατάσταση του Ερνέστο Βαλβέρδε στη Μπαρτσελόνα,όταν έρθει το πλήρωμα του χρόνου…

Εχει ακόμα στο εσωτερικό το Πανιώνιος -Ολυμπιακός την Μάτσεστερ Σίτυ με την Τσέλσι,την Γιουβε,την Ίντερ,την Μίλαν με τη Νάπολι,τη Λυών με τη Νις,τη Λεγανές του Σιόβα με την Μπαρτσελόνα,τη Ρέμς με τον Τάσο Δώνη,την Μπάγερν,τη Λιβερπουλ,τον Αγιαξ,μπάσκετ με ελληνικό πρωτάθλημα.

Ιδού οι σπουδαιότερες μεταδόσεις:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρωσία – Καναδάς Τελικοί Davis Cup τένις

12:00 novasports.gr ΑΕΚ K19 – Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

12:10 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Ντινάμο Δρέσδης Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1 Formula E, Σαουδική Αραβία

14:05 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD Τσάρλτον – Κάρντιφ Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής

15:00 ΕΡΤ3 Θεσπρωτός – Τρίκαλα AO Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρωσία – Καναδάς Τελικοί Davis Cup τένις

15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Κολοσσός EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Λάρισα – Ήφαιστος EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Προμηθέας – Πανιώνιος EKO Basket League

16:00 Eurosport 2 Τελικός γυναικών Κέρλινγκ

16:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Γιουβέντους Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπέτις – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 4HD Σουόνσι – Μίλγουολ Ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο Megabolt – ΑΕΚ Basket League

18:30 Novasports 3HD Λυών – Νις Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup  2ος ημιτελικός τένις

19:00 Eurosport 2 ISL Λονδίνο  Κολύμβηση

19:00 Novasports 1HD Μίλαν – Νάπολι Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Κολωνία Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD Πανιώνιος – Ολυμπιακός Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Ξάνθη ΑΟ Super League

20:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Χεράκλες Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Φλένσμπουργκ VELUX EHF Champions League χάντμπολ

21:00 Novasports 3HD Μετς – Ρεμς Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπούστο Αρσίτσιο – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45 Novasports 1HD Τορίνο – Ίντερ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 ONE Channel Φλαμένγκο – Ρίβερ Πλέιτ τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup 2ος ημιτελικός τένις

23:15 Eurosport 1 Global Champions Tour, Πράγα Ιππασία

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here